2.-4.klassi õpilased võtavad osa üleriigilisest Tähekese viktoriinist

Ajakirju Täheke ja Hea Laps loevad lapsed üle Eestimaa.

Pärnu Vanalinna Põhikooli lapsed on sellel sügisel eriti hoolega neid ajakirju lugema hakanud, sest osalevad viktoriinis, millest võtavad osa lapsed üle Eestimaa. Vanalinna Põhikoolist osaleb mängus ligi 50 2.-4. klasside aktiivset ajakirjalugejat.

Sellel aastal saavad lapsed selles üleriigilises viktoriinis omavahel võistelda kolmel korral. Esimeses voorus vastati küsimustele, mis olid koostatud oktoobri ajakirjade põhjal. Kõik võistluspaarid, kes kogusid üle 75% punktidest, pääsesid edasi teise vooru, mis toimub veebruaris.

Mängu finaal toimub aga kevadel Saaremaal.

Mängu algus oli väga tore ja peaaegu kõik õpilased jõudsid ka järgmisesse vooru.

Kiitus tublidele õpilastele ja toredatele mängukorraldajatele, kelleks on Saaremaa klassiõpetajad. Mängu käiku saab jälgida nende kodulehelt http://www.saareklop.edu.ee/koduleht/

Laste lugemis- ja võistlusrõõmu vahendas

Pärnu Vanalinna PK klassiõpetaja Tiiu Maide