27.koolikonverents

Tänased esinejad tutvustasid koolikaaslastele ennast ning oma hobisid. Loomingulised oldi nii kätega meisterdades (linnumaja või lauamäng), tantsu- või võimlemiskava luues, multifilmi ja filmitreilerit tehes kui ka luuletades ja räppides. Koolikaaslastele pakkusid uusi teadmisi ettekanded mürkmadudest, koeratõugudest või põdrast.

Kuulsime, et tööd alustades tunti stressi ja tööd lõpetades rõõmu enese üle. Mitu korda kõlas lause: “Olen väga uhke!” Oleme väga õnnelikud nende üle, kes suutsid konverentsitööd teha mitmekesi. Koostöös peitub jõud!

Suur tänu kõikidele juhendajatele, kes laste konverentsitööde valmimisele kaasa aitasid – nii õpetajad kui vanemad ja vanavanemad. Täname õpetaja Tuulit sündmuse korraldamise eest.

Hoolekogu valis sisukamaks tööd Geira Lääne Akrobaatika võistluskava” ning säravaim esitleja oli Kristjan Joa oma luulekogu “Aeg” tutvustades.

Taas üks konverentsipäev läbi. Oli väga põnev!

Fotogaleriid õpilaskonverentsist näed SIIT.