27. õpilaskonverents

18. aprillil toimus kooli saalis 5.-7. klassi õpilaste konverents. Tööde sisu olid juhendajate käe all kokku saanud novembri lõpust märtsi lõpuni. Vormistuse ja animeerimise tuge pakkusid informaatika õpetajad Väino ja Diana. Kogu loomeprotsessi, klassiti esitluste kuulamist ja saalikonverentsi koordineerisid õpetaja Eve ja Mare.

Õpilased said teada, mitu protsenti Eestist on kaitse all, kelle lemmiksöök on eukalüptilehed, kelle seljal on 5-9 ristitriipu, missugune võis olla talviseks kalastamiseks sobiv varustus, mida tähendab EELIS, kelle netoväärtus on 80 miljonit dollarit, kelle särginumber on 10, kelle järgi on nimetatud Miss Diori parfüüm, miks peab teadma Y tähendust, kas lohesurf talvel ja suvel on sarnane, et hundinuiajuur kõlbab süüa, miks võiks unistuste tahvli tegemine kasulik olla, et vanasti võis võrkpallis servi üle aidata, mis on nu metal. Oli põnev hommikupoolik. Laste pühendumus oma teemale paistis välja!

Suur tänu kõikidele juhendajatele, kes laste konverentsitööde valmimisele kaasa aitasid. Erilise pai saavad Kadi, Mare, Helen, Kaspar, Merike A, Mait, Eve, Katri, Tage ja Heli L, kelle juhendatavad tööd laste poolt aulas ettekandmisele tulid. Suur kiitus Marele ja Evele kogu konverentsi korraldamise eest ning Dianale ja Väinole õpilastele vormistusnõuete õpetamise ja animatsioonide valmimise eest!

Kuulanud iga klassi parimaid lavalt rääkimas ja slaididega teksti ilmestmas, tegid hoolekogu esindajad oma otsuse: säravalt esinesid Ruuben Koppel “Kalastamise” teemal, Elli Soosaar teemal “Surfi kui spordiala areng ja surf Eestis”, Aaron Mathiesen teemal “Erinevad muusikažanrid”, aga karika pälvis Liine Tammekänd “Pärnumaa kaitsealade” tutvustamise eest. Sisukuse ja asjatundlikkuse karika otsustas lastevanemate esindus anda Artur Roodusele, kes jagas vajalikku infot tööga “Metsas ellujäämine”.

Konverentsi fotogalerii leiad SIIT.