9.c klass tutvus õppimisvõimalustega Pärnu Kutsehariduskeskuses

Kolmapäeva hommikul külastasid Pärnu vanalinna põhikooli noored Pärnumaa kutsehariduskeskust. Tutvustava loengu pidas kooli direktor Riina Müürsepp. Kuulsime kooli õppevõimalustest ja nõudmistest sisseastujale. Edasi liiguti ringkäigule õppeklassidesse. Tutvuti juuksurisalongiga, köögiga, kus lõhnas isuäratavate pirukate järgi, kosmeetikasalongiga ja puutöökojaga ning autoremonditöökojaga. Viimased olid muidugi rohkem poiste rida. Kogu seal veedetud aeg oli teadmisterohke ja lõbus. Nähti vanu koolikaaslasi, kes nüüd juba õpivad kutsekoolis ning osadele seal õppivatele tekitasid palju ärevust uudistavad noored.

Minu klassi õpilased jäid väga rahule selle väikese külastusega ning on kindlasti mitme teadmise võrra rikkamad oma karjääritee planeerimisel.

Karoliine Aus 9.c klass

Eelmine