Tunnustused õpetajatele

Pärnu Linnavalituse otsusel on aasta noor õpetaja Vanalinna põhikooli inglise keele õpetaja Kriste Talving. Palju õnne!
Õpetaja Kriste Talving on kõikide õpilaste poolt armastatud inglise keele õpetaja, kelle õpilaste tulemused õppetöös on silmapaistvad. Õpetaja on ääretult särav, lastesõbralik, loominguline ja  motiveeriv isiksus, kes on innustanud kõiki oma õpilasi omandama uusi teadmisi nii, et see õppimisprotsess ei ole laste jaoks kohustuslik ega koormav, vaid rõõmus ja loominguline.

Pärnu linna hariduspreemia Aasta Õpetaja nominent on matemaatikaõpetaja Heili Ago.
Pärnu linna hariduspreemia Aasta Haridusjuht nominent on õppealajuhataja Kaire Teemägi.
Vanalinna kooli hoolekogu tunnustas keemiaõpetaja Mare Kekkoneni, klassiõpetaja Reet Mõisa ja õpikeskuse tegevusjuhti Malle Shaldat.