Abivalmid õpilased aitasid taaskord Pärnu kodutute loomade varjupaika

Pärnu Vanalinna kooli abivalmid õpilased aitasid taaskord Pärnu kodutute loomade varjupaika. Nii nagu ka möödunud aastatel koguti tekke, patju, toitu ja mänguasju, et muuta loomade jõulud toredaks.

Tore on näha, et Vanalinna Põhikoolis leidub nii palju heatahtlikke ja abivalmeid õpilasi ning kindlasti jätkatakse seda traditsiooni ka edaspidi. Tänavu aastal oli aktsiooni läbiviijaks  9.a klass, kes seda ka möödunud aastal korraldas. Järgmine aasta hakkab üritust läbi viima 6.klass (praegune 5.klass). Asju koguti suurtes kogustes ning kõik abistajad võivad tunda rõõmu, et nad said suure heateoga hakkama.

Loomulikult on Pärnu kodutute loomade varjupaigal hea meel, et leidub nii palju usinaid noori, kes mõistavad muret ja tahavad aidata. Selleks, et varjupaika aidata, ei ole vaja tingimata osaleda mõnes ürituses. Tekke, patju ja mänguasju võib viia varjupaika ka niisama. Samuti on võimalik inimestel ennast pakkuda varjupaika vabatahtlikuks ja käia koertega jalutamas.

Täna võivad kõik abistajad rahumeeli olla, teades, et nad said hakkama millegi suurepärase ja heaga.

Chrystal-Katriin Kopti