Distantsõppe info

Eesti Vabariigi Valitsuse ja Pärnu Linnavalituses otsuse kohaselt toimub meie koolis alates 14.12.2020 õpe distantsõppe kava järgi. 

Täpsem õppetööd puudutav info jagatakse õpilastele ja lapsevanematele Stuudiumi kaudu. 

Kui Teil on Stuudiumisse sisselogimisega probleeme, palun küsige kohe abi.

  • Konsultatsioon 6.-9. klassi õpilastele ja nende vanematele. IT-juht, Stuudiumi administraator Väino Tuisk. (vaino@vanalinn.parnu.ee või Stuudiumi kaudu).
  • Konsultatsioon 1.-5. klassi õpilastele ja nende vanematele. Haridustehnoloog Diana Veskimägi (diana@vanalinn.parnu.ee või Stuudiumi kaudu).

 

INFO

Direktor Pille Tahker 56226723 või 5658107

Õppejuht Kaire Teemägi 56841700

Koolist saab laenutada kodus õppimise ajaks sülearvuteid ja tahvelarvuteid. Seadmed laenutatakse välja lapsevanema allkirja vastu ja need tuleb peale distantsõppe lõppemist kooli tagastada.

Palun pöörduge julgelt, sest laps ei saa õppida ainult telefoni kaudu. Palun pöörduge ka siis, kui teil on kodus rohkem kui üks-kaks last. Me saame aru, et ühe arvuti jagamine mitme lapse vahel võib olla keeruline.

Seadme laenutamiseks pöörduge esmalt klassijuhataja poole ja tema aitab teil laenutust korraldada.

 


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /data02/virt73721/domeenid/www.parnuvanalinnakool.ee/htdocs/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177