Eesti Kontserdilt "Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis"

Veerandi viimasel koolipäeval, 16.oktoobril toimub Eesti Kontserdi koolikontsert “Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis”.

• Katri Rebane – pianist, “Klaveriloomade” muusika autor
  • Kerstin Hallik – kunstnik, “Klaveriloomade” raamatute illustraator
  • Peeter Rebane – kitarrist, “Klaveriloomade” lugude arranžeerija
    Sõnadeta muusika on täis põnevaid seiklusi, erilisi tegelasi, lõhnu, värve ja meeleolusid. Oska vaid kuulata ning lase fantaasial vabalt lennata ja muusika viib Sind maailma, millest enne polnud kuulnudki!
    Klaveriloomad elavad klaveris, helide keskel. Neid on palju – hiirtest rebasteni ja kirbust kaelkirjakuni. Kõik nad saavad omavahel hästi läbi, sest muusika, mis on klaveriloomademaal õhu eest, mõjub nii. Muusikal on suur jõud, see ühendab ja teeb tuju heaks. Kontserdil kuulete spetsiaalselt lastele ja noortele kirjutatud meeleolukaidlugusid klaveriloomadest nii sõnas kui muusikas. Lisaks saab oma silmaga suurel
    ekraanil näha, kuidas kontserdi ajal valmib päris ehtne raamatuillustratsioon. Kontsert ergutab fantaasiat instrumentaalmuusika kuulamisel, õpetab nägema helide taga lõputult põnevat maailma ja annab kinnitust, et muusikat võib tunda ja kirjeldada ka läbi kunsti ning sõna.
  • Kontserdid toimuvad järgmiselt:
  • kell 10.20  1.-3.klass
  • kell 11.20  4.-6.klass