ELLENimäng

Ellen Niidu sünnist möödus 13. juulil 95. aastat.
Sel puhul korraldas koostöös /Endla teater, Pärnu keskraamatukogu lasteosakond ja Jaak Känd (Gulliver)/
ELLENimängu 2.-4. klasside õpilasvõistkondadele.

Mälumäng oli pühendatud kirjanik Ellen Niidu loomingule ja eluloole. Võistlustules oli 10 meeskonda Pärnu linnast ja maakonnast.

Võistlus koosnes klassikalisest viktoriinist ning lisaks tuli etendada näitemängu.
2.a ja 3.a klassi meeskond saavutas 3.-4. koha, lapsi juhendasid õp Kristiina Reiter ja Tuuli Koitjärv.
Näitemängudele “Triinu ja Taavi lood” ning “Kuidas leiti nääripuu” andis žürii maksimumpunktid.
Meeskonda kuulusid
2.a klassist Marta Must, Geira Lääne ja Herman Janson ning
3.a klassist Adeele Liisa Laanso, Kristjan Joa, Heili Tammekänd ja Braien Pärna.
2.b ja 4.b klassi meeskond saavutas 5.-6. koha, lapsi juhendas õp Raina Uibo.
Meeskonda kuulusid
2.b klassist Harold Jakobson ning
4.b klassist Käthriin Desiree Kasela, Marta Kõiva, Eliise Mengel, Reti Loreen Vaher, Johannes Jakobson ja Oliver Künnap.
Õp Raina Uibo pälvis preemia parima kostüümi eest lõpuüritusel.

Palju õnne kõikidele õpetajatele ja õpilastele!