Emakeelepäeva loomekonkurss

17. mail toimus Rääma koolis emakeele loomepäeva raames kirjutatud omaloominguliste palade autorite autasustamine. Pärnu Vanalinna PK-st olid kutsututeks Geira Lääne (õpetaja Tuuli Koitjärv), kes teenis oma “Kevade” luuletusega 2. klasside arvestuses III koha, Kristjan Joa (õp Kristiina Reiter), kes pälvis 3. klasside arvestuses muistendi “Kuidas tammepuu sai endale tõrud” eest II koha, Minna Miralda Metshein (õp Mare Hallop), kes kirjutas kirja linnapeale teemal “Olen märganud, et…” ning tunnistati 7. klasside arvestuses I koha vääriliseks, ning Andri Värk (õp Mare Hallop), kes kirjutas kirja “Kui ma oleksin linnapea” ja saavutas selle sisu eest 9. klasside arvestuses II koha. Meie kooli õpilastest lugesid oma pala kõigile ette Kristjan ja Minna.

Palju õnne!