Jälgi meie tegevusi Facebookis

Vilistlased

Liitu Pärnu Vanalinna Põhikooli vilistlasgrupiga Facebookis SIIN

 

1987.a. lend: a klass – 38 õpilast 1987.a. lend: b klass – 32 õpilast
Aksin, Marga-Reet
Alttoa, Hannes
Andreson, Aivar
Arroküll, Mirko
Ausna, Heda
Eamets, Heiki
Elgas, Anu
Eljand, Olavi
Gololob, Irina
Heinsalu, Kadi
Jalango, Priit
Jurna, Annike
Jürgenson, Tiit
Kassemaa, Viivika
Koresaar, Kristi
Kuller, Andres
Laagus, Gerli
Laan, Katrin
Lauk, Katariina
Lillester, Enno
Lithsaar, Liina
Madissoo, Meeli
Madissoo, Mehis
Mathisen, Tuuli
Merivälja, Katrin
Miilberg, Kristi
Nõmmik, Riika
Ojala, Siiri
Osol, Gea
Parelo, Esko
Pill, Indrek
Priiman, Martin
Seiler, Marika
Somelar, Siret
Sumberg, Tauri
Tamm, Tõnis
Tominga, Valter
Tulver, Rita
Aljas, Aune
Dorbek, Meelis
Heinsoo, Aili
Hendrikson, Egon
Jurtšnko, Kaili
Jüris, Teiv
Järv, Raili
Kaasik, Andres
Kask, Janika
Koronen, Marja-Leena
Kägi, Signe
Lehes, Tea
Lukats, Mae
Mikk, Jana
Mirk, Eda
Mitt, Merek
Pagarand, Andres
Pede, Siim
Posti, Riina
Pruul, Merle
Randla, Tanel
Saar, Enn
Saarsalu, Merje
Schvede, Egon
Seling, Iivo
Talv, Tiina
Tasane, Marge
Tilk, Marge
Toots, Martti
Vares, Katrin
Vesingi, Margus
Vilgas, Kirsti 

 

 

1988.a. lend: a klass – 30 õpilast 1988.a. lend: b klass – 31 õpilast
Andresson, Ivo
Elias, Merje
Kant, Signe
Koppel, Inga
Kuuli, Ingrid
Känning, Annemai
Laak, Maarja
Laine, Esko
Manniste, Ülle
Meibaum, Alari
Miländer, Meelis
Murumets, Kai
Naisson, Vaike
Ossipova, Kerttu
Palu, Terje
Peemot, Astri
Peterson, Janek
Puuram, Margo
Rannamäe, Kadri
Ree, Piret
Ruul, Tiia
Saar, Marek
Saar, Pille
Saare, Helen
Saarse, Toomas
Tammsalu, Lembit
Valgraf, Eda
Varbu, Katrin
Vilipõld, Margus
Zeier, Maarika 
Agasild, Kati
Anderson, Jaanika
Aruste, Sirje
Ernemäe, Kaie
Ertel, Egon
Heldja, Riho
Holter, Margit
Holter, Piret
Hunt, Rocco
Joonsaar, Irma
Jürimäe, Riina
Kallas, Aili
Kivikas, Ricardo
Lilleorg, Gert
Lind, Erly
Maasing, Alar
Mihhailova, Krädli
Mitt, Terje
Osula, Kairi
Pagarand, Anneli
Pors, Urmas
Priske, Tiiu
Puldre, Gaute
Saar, Margus
Sarapik, Aire
Sgirka, Aive
Suviste, Kairi
Tamme, Janek
Tohver, Toomas
Tšarnetski, Janek
Vesilo, Heli
1989.a. lend: a klass – 29 õpilast 1989.a. lend: b klass – 37 õpilast
Anderssoo, Aidi
Aruste, Helena
Heinsalu, Heiti
Hiiemäe, Margus
Hännikäinen, Silver
Ignatjeva, Karin
Kangur, Kaidi
Kanosina, Inga
Klaus, Ingrid
Kulikov, Bruno
Kütt, Aivar
Kärner, Jürgen
Laats, Allan
Lehis, Agnes
Lepik, Maarja
Liiva, Ülle
Luhamäe, Kadi
Lääne, Aili
Merila, Marko
Merisalu, Risto
Murru, Anita
Priiman, Eva-Mari
Rea, Veiko
Suurevälja, Piret
Tasalain, Eido
Tigase, Sänne
Voll, Dasraar
Võsumets, Toivo
Zahharova, Gäzell 

 

 

 

 

Born, Tiia
Born, Tiit
Jõekäär, Külli
Kaljola, Kadi
Kobin, Käthe
Koha, Merle
Lankots, Erko
Laur, Gerli
Lebedev, Mart
Lille, Marge
Loonurm, Ivo
Luhka, Maurico
Luks, Tarmo
Mardiste, Urmo
Moik, Janek
Männikus, Kertu
Potter, Terje
Proos, Anu
Pusse, Jaanika
Puussepp, Ivar
Rannula, Sigre
Raudnagel, Rait
Riimaa, Kristo
Rulli, Kristi
Sai, Üllar
Siitan, Oliver
Sinivee, Jaanus
Suurkivi, Simo
Tenson, Ago
Titma, Gerli
Toome, Teet
Trumberg, Airi
Tuhkru, Arho
Vaga, Holger
Veelmaa, Marit
Zahharov, Urmas
Zitkevits, Julia