Isadepäeval pandi perekonnad omavahel võistlema


Vanalinna põhikooli vana maja oli nädalavahetusel rahvast täis. Isadepäeva puhul oli kehalise kasvatuse õpetaja kolmeliikmelistele võistkondadele ette valmistanud rida võistlusi, millega perekonnad end proovile said panna.
Kohale olid oodatud kõik meie kooli õpilased koos oma isa või vanaisa ja ühe kolmanda pereliikmega. Võistledi üsna omapärastel aladel. Kuna talvehooajaks tuleb varakult treenima hakata, olid esindatud näiteks kelgutamine ja suusatamine. Samal ajal tegeleti aulas aga hoopis kalapüügiga. Kui talisporti harrastati kooli koridoris, siis võimlas pandi proovile perekonnaliikmete koostöövõimet, kui tuli renni abil palli ühest saali otsast teise viia. Slaalomjooksus oli oluline võistlejate kiirus ja tennispallide korvi loopimisel mängis rolli täpsus. Väikeste laste naeru oli kuulda igalt poolt ja rõõmu jätkus veel ka pärast võistluste lõppu, kui parajalt väsinud perekondi ootas koolimajas kuum kohv ja isetehtud vahvlid ning loomulikult auhinnad. Auhindade hulgast leidsid oma lemmiku nii teatri- kui kinosõbrad, veemõnude nautlejad kui spordifännid. Hea tuju ja lõbus päev pere seltsis oli kauba peale.

Karmen Grigor

Pilte saab vaadata siit

Eelmine

Järgmine