Jõukukaardikonkurss

Energia avastuskeskuse poolt korraldatud jõulukaardikonkursil võitis 3.a klassi õpilane Taavi Piigert peaauhinna. Auhinnaks on esitatud töö kujundamine Energia avastuskeskuse 2012/2013  pühadekaardiks ja Taavi klassile Energia avastuskeskuse tasuta ekskursioon ning mõne lisaprogrammi (teadusteater või planetaarium) külastus. Lisaks kuulus veel teinegi Taavi joonistatud kavand vaatajate viie lemmiku hulka. Selle kavandi eest sai Taavi eripreemia, milleks oli Kertu Saksa ja Aare Baumeri kirjutatud põnev «Teistmoodi füüsikaraamat». Õpetaja Kadi Rinaldo. Palju õnne!
Samasuguse eripreemia vahva jõulukaardi kavandi eest sai ka 4.b klassi õpilane Rasmus Koppel, kelle joonistatud kavand valmis juba mitme aasta eest.
4.b klassi õpilase Karolin Tsuimani kaart valiti viie Energia avastuskeskuse lemmikkaardi hulka ja Karolin saab auhinnaks «Teistmoodi füüsikaraamatu». Õpetaja Sirje Semenov. Palju õnne!
Energia avastuskeskus tänab õpetaja Sirje Semenovi,  kelle õpilased olid väga aktiivsed konkursil osalejad.

Taavi Piigert

peaauhinna võitnud kavand