Koolitusinfo lapsevanematele

28.04 on Pärnumaa laste ja noorte vaimse tervise keskuses esimene kohtumine koolitõrkega laste/noorte teemal, kus meie psühholoog Julia Pavlova räägib lapsevanematega sellest, kuidas toetada last või noort, kellel on kooliga seoses suur ärevus või vastumeelsus ning selles tulenevalt esineb õppetööst puudumist. Julia on terapeudina töötanud pikaajaliselt mitmete lastega, kellel selline raskus olnud ning läheneb probleemile väga empaatiliselt ja praktiliselt, ning aitab seada realistlikke ootuseid. Grupis on võimalik ka enda küsimusi ja mõtteid esitada. Räägitakse ka sellest, et mida saaks veel sellel õppeaastal teha, et sügis oleks edukas.

Veel on vabu kohti, et lapsevanemad saaksid end registreerida! Palun jagage seda võimalust otse vanematega, keda teema puudutab. Gruppi on oodatud ka kuulajad, sest omaette väärtus on selles, et lapsevanemad kogeksid, et nemad ei ole ainsad sellise murega, kuna teemaga käib kaasas sageli negatiivne stigma.

Koolitõrkega noorte toetusgrupp, mis tutvustab abimeetodeid lapsevanematele, kelle lapsel on koolitõrge. Eesmärk on järkjärgulise hirmu vähendamine lastes ja teismelistes, kes ei ole suutnud osaleda igapäevases õppetöös pikema aja jooksul.

Koolitõrge – õppetöös osalemine on takistatud liigse hirmu ja ärevuse tõttu.

Kohtumised toimuvad Pärnu haigla Ristiku tervisekeskuses ruumis K224 (2.korrus).

Toimumiseajad: 28. aprill, 12. mai ja 19. mai kell 17-19

Registreerimine julia.pavlova@ph.ee  (vajalik osaleja eesnimi ja email, pealkirjaks pange „koolitõrge“)