Lastesaate lindistamine Vikerraadiosse

13.detsembril külastas kooli Vikerraadio ajakirjanik Kadri Tiisel ja lindistas meie õpilastega kaks raadiosaadet. Saated lähevad eetrisse veel selle aasta numbri sees. Ühes saates vestlesid teatri teemadel näiteringi lapsed Kädi, Liisa ja Hubert, kes eelmisel päeval olid käinud teatris “Endla” vaatamas kahte erinevatele vanuserühmadele lavastatud  etendust “Tiiger, tiiger” ja vahendasid siis oma teatrielamusi raadiokuulajatele. Teatrisaade on eetris 18.12 kell 9.45 ja 18.30.
Teises saates “Mina arvan” vaatasid möödunud aastale tagasi ja meenutasid sellest põnevamaid seiku Karl Andreas, Kevert-Gren, Frida, Kerttu-Johanna, Karl-Erik ja Cristi.  See aastat kokkuvõttev saade läheb eetrisse just aasta viimasel päeval 31.12 samadel kellaaegadel.
Vaata pilte siit
Kuula raadiosaadet