Lemmikloomapäev!

Täna tähistasime rahvusvahelist lemmikloomapäeva ning igaühel oli võimalus oma lemmik kooli kaasa võtta.

Lemmikutena sai koolitunnis osa võtta päris palju erinevaid loomaliike. Oli neidki, kes pole just kõik harjumuspärased neljajalgsed sõbrad. Lisaks kassidele ja koertele peavad õpilased lemmikutena veel näiteks roomajaid, närilisi, lambaid ning kalu.

Lisaks õpilaste lemmikutele oli võimalus tutvuda Tori Hobusekasvanduse ponidega. Sai teha pai, ning pakkuda porgandit ning kuivanud leiba. Esimeste klasside õpilastel oli võimalus ratsutada väike ring poni seljas.  Kui sellel korral jäi tutvus Tori ponidega liialt lühikeseks, siis oodatakse teid Tori Hobusekasvandusse külla. Kasvandus on avatud iga päev kell 8-17, oodatud on kõik huvilised kas ringkäigule, ratsutama, hobusõidule või vaatama põnevaid sündmusi nagu nt jõudluskatsed.

Aitäh Agris Juhkovile! Pailembeseid ponisid ootadakse juba tagasi kooli!

Meeleolukat pildigaleriid lemmikloomapäevast näeb SIIN.