Lemmikloomapäev

🐾 Täna tähistasime rahvusvahelist lemmikloomapäeva. Alates hommikust kuni ennelõunani said meie õpilased näidata oma armsaid lemmikuid ning tutvustada neid kaaslastele. Oli tore näha, kui palju rõõmu ja naeru toodi koolimajja nende karvaste (mõni karvutu ka) sõprade poolt.

Samuti oli võimalus tutvuda MTÜ Pärnu Loomade Varjupaiga materjalidega ning mõelda, kuidas saaksime aidata kodutuid loomi.

Kooli hoovis olid erilised külalised – lambad! 🐑 Õpilased said õppida, kuidas lambaid kasvatatakse ning õppida nende armsaid loomi rohkem tundma ning teha neile pai. 😊

❤️ Suur tänu kõigile, kel oli võimalus täna oma lemmikuid tutvustada.

❤️Aitäh MTÜ Pärnu Loomade Varjupaigale, usume et nii mõnigi varjupaiga elanik ehk leiab endale uue kodu.

❤️ Eriti suur tänu lambakasvatajatele Andresele ja Marionile ning nende ülikannatlikule lambaperele! Paide norm on ehk selleks korraks kätte saadud.

Fotogalerii tänasest päevast leiad SIIT.