Meediaringi õpilased kajastavad algklasside jõulupidu

Meediaringi õpilased Frida Aless, Silver ja Kennert kajastavad algklasside jõulupiduNoormehed tegid video ja Frida Aless kirjutas uudise.

ALGKLASSID LUSTISID JÕULUPEOL
Paar minutit enne aktuse algust käib aula ukse taga kõva sigin-sagin. Iga väike punamütsike ootab järge saali tormata ja oma istekohta otsima hakata. Elevil laste jutule ja kilgetele saateks kõlavad mõnusad jõululaulud. Lapsed plaksutavad ja laulavad rõõmsalt kaasa. Kui kõik on oma koha leidnud ja enam-vähem vaikseks jäänud sammuvad lõbusa kitarrimängu saatel saali kolm näitlejat kes alustavad ilmekat ja kaasahaaravat näitemängu. Kui kolmik on oma viimase lauluga lõpetamas astub aula uksest sisse kõikide laste lemmik jõulumees. Nii suurtel kui väikestel löövad põnevusest ja ootusärevusest silmad särama ja terve saal täitub naerul suudega. Jõuluvana räägib pisut ning hakkab siis kingikotte jagama. Igal klassil on ette valmistatud vahva esinemine. Kui kõik klassid on oma kingipakid kätte saanud ja ka õpetajate etteaste on vaadatud suunduvad kõik oma koduklassidesse. Seal peavad lapsed lugema luuletusi, laulma mõne laulu või muud säärast, et oma kingipakk kätta saada. Ühes klassis oli isegi eraldi jõuluvana kes lastele pakke jagas. Igas klassis antakse kinke erineval viisil. Tavaliselt järgneb jõuluaktusele klassiõhtu. Ühes klassis istuti mõnusalt põrandal, teises aga vaadati multifilmi. Üks klass pidas lisaks klassiõhtule ka veel kellegi sünnipäeva. See oli väga lõbus ja huvitav päev ja arvan, et kõik said sellest koolipäevast toredaid mälestusi mida tulevikus meenutada.

Algklasside JÕULUPIDU

Meediaringi õpilased Frida Aless, Silver ja Kennert kajastavad algklasside jõulupidu. Noormehed tegid video ja Frida Aless kirjutas uudise.ALGKLASSID LUSTISID JÕULUPEOLPaar minutit enne aktuse algust käib aula ukse taga kõva sigin-sagin. Iga väike punamütsike ootab järge saali tormata ja oma istekohta otsima hakata. Elevil laste jutule ja kilgetele saateks kõlavad mõnusad jõululaulud. Lapsed plaksutavad ja laulavad rõõmsalt kaasa. Kui kõik on oma koha leidnud ja enam-vähem vaikseks jäänud sammuvad lõbusa kitarrimängu saatel saali kolm näitlejat kes alustavad ilmekat ja kaasahaaravat näitemängu. Kui kolmik on oma viimase lauluga lõpetamas astub aula uksest sisse kõikide laste lemmik jõulumees. Nii suurtel kui väikestel löövad põnevusest ja ootusärevusest silmad särama ja terve saal täitub naerul suudega. Jõuluvana räägib pisut ning hakkab siis kingikotte jagama. Igal klassil on ette valmistatud vahva esinemine. Kui kõik klassid on oma kingipakid kätte saanud ja ka õpetajate etteaste on vaadatud suunduvad kõik oma koduklassidesse. Seal peavad lapsed lugema luuletusi, laulma mõne laulu või muud säärast, et oma kingipakk kätta saada. Ühes klassis oli isegi eraldi jõuluvana kes lastele pakke jagas. Igas klassis antakse kinke erineval viisil. Tavaliselt järgneb jõuluaktusele klassiõhtu. Ühes klassis istuti mõnusalt põrandal, teises aga vaadati multifilmi. Üks klass pidas lisaks klassiõhtule ka veel kellegi sünnipäeva. See oli väga lõbus ja huvitav päev ja arvan, et kõik said sellest koolipäevast toredaid mälestusi mida tulevikus meenutada.

Posted by Pärnu Vanalinna Põhikool on Neljapäev, 21. detsember 2017