Mudilaskoori laululaager

22. aprilli õhtupoolikul kui koolimaja oli oma õpetajad ja õpilased saatnud koolivaheajale, suundus maja suunas pakkide ja madratsirullidega vahva mudilaskoori tüdrukute kamp, et maha pidada üks ülitore ööbimisega laululaager.
Ärevust laagri osas jagus eelnevalt mitme kuu kaupa, ikka kummitus- ja muud jutud. Kuid kurvastuseks peame ütlema, et legendid sel ööl ei elustunud, ning uusi juurde ei tekkinud, kuid tüdrukute fantaasia selles osas ei puhanud sugugi 🙂
Aga laagrist oli kaasa võtta palju. Lõpuringis kinnitasid tüdrukud, et meeldis KÕIK.
Lisaks mõnusale sõbralikule koosolemisele – aarete jaht, viktoriin, kuldvillak, ühine tantsu õppimine ja jembering, leiti uusi sõpru, meeldis ka uute laulude õppimine ning et laulmine õpetab õigesti rääkima ja hingama.
Täname võrratult tublisid õpilasi, lapsevanemaid ning laagri juhendajaid: Anne Uusna (häälekool), Ceclia Madi (tantsukool), Toomas Grek (trummikool).
Meie kõigi tänu ka kogu kooliperele, juhtkonnale, söögitädidele, koristajatele ja majandusala juhatajale Heli Metsale.
Mei oli meeldejääv ühishingamine.

Tänulik ja rõõmus õpetaja Katri ja mudilaskoori tüdrukud!

Pildigaleriid meie tegemistest näed SIIT.