Nutiorienteerumine

18.10 toimusid ülelinnalised nutiorienteerumise võistlused 1-3., 4-6., 7-9. ja 10-12.klassidele.
Esimese kooliastme võistlusel osales 11 võistkonda erinevatest linna koolidest. Meie kooli esindas kaks kolmeliikmelist võistkonda 3a-st ja 3b-st. Võistlus toimus Munamäe pargis, kus tuli läbida vastavalt oma rajale õiges järjekorras 8 kontrollpunkti. Kontrollpunktides tuli anda vastuseid seal olevatele küsimustele või sooritada mõni ülesanne. Punkte saadi nii kontrollpunktide õiges järjekorras läbimise kui kontrollpunktides antud vastuste eest. Lapsed olid kiired ja tublid, tulemused tasavägised ning kõigil oli tore!
4.-6.kl seas võistles Vanalinna Põhikoolist kaks võistkond.  Võistkondades olid: 6.b võistkond: Tormi Martoja ja Konrad Lopsik
6.a võistkond: John Matthias Puusild, Kristofer Kodar.
7-9.klasside arvestuses osales meie koolist kaks 8a klassi võistkonda, kes tulid 12 võistkonna seas mõlemad poodiumile.

Tulemused:

1.-3. klass

1. Pärnu Vanalinna Põhikool 3a koossesisus Lennely Sälik, Heidi Martoja, Lukas Jürioja (11p, aeg: 0:21.12)
3. Pärnu Vanalinna Põhikool 3b koosseisus Eliise Mengel, Johannes Jakobson, Marta Kõiva (10.75p, aeg: 0:15.32)

7.-9. klass

1. Pärnu Vanalinna Põhikooli 8a kosseisus Alexandra Lisete Kiir, Ranet Rändla, Otto Veskimägi (20p, aeg: 0:48:55)
3. Pärnu Vanalinna Põhikooli 8a koosseisus Otto Seppel, Indra Johanson, Anders Aija (19p, aeg: 0:39:57)