Nutiorienteerumise tulemused

Nutiorienteerumise võistluse tulemused on selgunud ning nii 2. kui 3. kooliastmes toodi meie kooli I kohad.

2. kooliastme võidumeeskonda kuulusid 6.b klassi õpilased Anrete-Ly Kalmer, Mari-Liis Liitmaa ja Naomi Pikkor.

3. kooliastme võidumeeskonda kuulusid 9.a klassi õpilased Ranet Rändla, Otto Seppel ja Otto Veskimägi.

Mõlema võistkonna juhendaja on Diana Veskimägi.

Võistlustel osalesid veel:
3.a klassist Kristjan Joa, Braien Pärna, Geron Metsa – 5.koht. Juhendaja Kristiina Reiter
3.b klassist Tormi Luks, Revo-Kriston Holm, Uku Karl Kiuru – 8. koht. Juhendaja Ülle Pääslane
6.b klassist Aaron Mathiesen, Marily Pull, Katriin Ploompuu – 7. koht. Juhendaja Diana Veskimägi

Kokku osales 1. kooliastmes 8 võistkonda, 2. kooliastmes 13 võistkonda ja 3. kooliastmes 14 võistkonda.

1. kooliastme võistluse korraldas meie kool, ülesanded koostas Tuuli ja võistluse viisid läbi Piret Aas ja Diana.

2. ja 3. kooliastme võistluse korraldas Kuninga Tänava Põhikool.

Palju õnne!