Nutispordi meistrivõistluste ja Eesti Karikavõistluste finaalid

Täna, 17. aprillil, võõrustas Pärnu Vanalinna Põhikool ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Eesti parimaid nutisportlasi. Nimelt toimusid nendes kahes koolis Nutispordi meistrivõistluste ja Eesti Karikavõistluste finaalid.

Finaali pääsemiseks tuli õpilastel õppeaasta jooksul osaleda neljas eelvoorus. Eelvoorude tulemuste põhjal pääsesid parimad piirkondlikku finaali, milledest omakorda selgusid meistrivõistluste finaali pääsenud.

Lisaks individuaalsetele meistritele võtsid Karikafinaalis mõõtu ka erinevate koolide meeskonnad. Finaali pääsesid nende koolide esindused, kelle õpilased neljas eelvoorus kõige rohkem kohapunkte teenisid. Teiste koolide kõrval oli esindatud ka Vanalinna Põhikooli meeskond.

Pärnu Vanalinna Põhikooli meeskond saavutas koolide arvestuses kaheksanda koha.

5. klass Ranar Liitmaa 7. koht ja Elli Soosaar 10. koht.

3. klass Uku Karl Kiuru 8. koht

4. koht Oliver Künnap 11. koht

Fotogaleriid sündmusest näed SIIT.