Päästepäev Vanalinna koolis

17. oktoobri hommik algas Vanalinna põhikoolis päästjate valvekorraga I korruse koridoris, nii et iga siseneja sai neile “tere” öelda. Kogu koolipere mahtus saali ära, et kuulata sissejuhatust päästepäeva. Kõik klassid osalesid päästeteemalistes ettevõtmistes: algklassiõpilasi oli näha grupitöid tegemas, suuremad vaatasid filme tuleohutusest. Hoovis olid uudistamiseks valmis tuletõrjeautod. Päästjad olid oma “koolipäeva” tõsiselt võtnud, ettevalmistused olid hästi tehtud ja õppisid mõlemad osapooled: nii meeskond kui koolipere.
Päästepäeva korraldas Päästeameti Lääne päästekeskus. Kõik klassid said osa heatasemelisest ohutusalasest koolitusest. Koolipere tänab päästekeskuse meeskonda nii vajaliku koolituspäeva läbiviimise eest.
Loe Pärnu Postimehe artiklit ja vaata pildigaleriid sündmusest siit