Pärnumaa noorte poeetide võistulugemine ehk Luuleprõmm!

20. veebruaril toimus Pärnu Keskraamatukogus teine Pärnumaa noorte poeetide võistulugemine ehk Luuleprõmm!

Pärnu linna ja maakokonna omaloominguliste luuletuste esitamise võistluse Luuleprõmm võitis 16-19 aastaste vanuserühmas õpetaja Eve Hirvela õpilane Keitlin Pilter 9.b klassist.

Meie põhikooli vanemast astmest olid prõmmul esinemas veel Kristin Rosin 9.a klassist ja Anngret Elionor Melts 7.b klassist. Juhendaja õpetaja Eve Hirvela.

Nooremas vanuseklassis (7-11 aastased) võttis osa 13 noort poeeti. Aaron Lilleste 1.b klassist saavutas sellel konkuril nooremas vanuseklassis I koha. Juhendaja õpetaja Maris Vain-Norris.

Nooremas vanuseastmes esinesid veel Saskia Lepp 4. a klassist, kes sai eripreemia,  Elias Joonatan Virta ja Mia-Loree Arusaar . Saskia ja Elias Joonatani juhendaja õpetaja Anne Kaare. Mia-Loree juhendaja õpetaja Piret Preimann.

Palju õnne!

Ülevabariigiline Luuleprõmm toimub märtsikuus Tartus.