"Tähelepanu, start!"

Vabariiklikus Eesti Koolispordi Liidu poolt korraldatud 2.-5. klassi õpilastele mõeldud võistlussarjas “Tähelepanu, start” võitsid meie kooli õpilased III koha. Õpetaja Rein Semenov. Palju õnne võitjatele!
Alagrupimängud toimusid Tallinnas, poolfinaal Viljandis ja finaal Paides. “Tähelepanu, Start”  võistlussari koosneb kombineeritud teatevõistlustest kiiruse ja osavuse harjutustele. Nii poolfinaalis kui finaalis saadetakse võistlustel kavas olevate teatejooksude kirjeldused koolidele 10 päeva enne võistluste toimumist.
Kuna võistkond koosnes kolmest etapist, siis erinevatel kordadel aitasid kooli auhinnalisele kohale erinevad õpilased. Võistkonda kuulusid:

Hansalu, Herky Eduard 2
Rünt, Kristofer 2
Põdra, Mart Erik 2
Rungi, Ayrton 1
Liitmaa, Karoliina 2
Lembit, Liisi 2
Männiste, Lisbeth 2
Puust, Ann-Mari 2
Raheste, Erko 3
Kaupmees, Rasmus 3
Teemägi, Hubert 3
Viherpuu, Kaspar 3
Raid, Caylen 3
Laur, Laura-Liis 3
Kuusk, Merly 3
Järvekülg, Birgit 3
Neeme, Kert 4
Birnbaum, Kaarel 4
Vihmann, Jan 4
Makarov, Marlene 4
Käbin, Elisabeth 4
Pihelgas, Pillerin 4
Usta, Liisa 4
Paabo, Brigitta 4
Rannar, Randmäe 5
Tammekänd, Andreas 5
Nikonov, Danil 5
Kiviselg, Liisa 5
Könnel, Kendra Katrina 5
Lõugas, Adriana 5
Jõessaar, Illimar 5