TV10 olümpiastarti alustas!

Eile toimus TV 10 Olümpiastarti I Pärnuma etapp.  TV 10 Olümpiastarti on Eesti Kergejõustikuliidu ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös korraldatav noortesporti propageeriv võistlussari.

Pärnu Vanalinna Põhikool  on sel hooajal samuti võistlustules ning esimene etapp osutus meie kooli võistkonnale väga edukakas.

Nooremate tüdrukute 60 m jooksus saavutas I koha Priscilla Barbo.  Vanemate tüdrukute seas jõudis esikümnesse Nete Marii Elming (8.koht). Nooremate poiste hulgas saavutas 60 m distantsil Toomas Tüür III koha, esikümnesse jõudsid ka Henry Sten Naber (7.koht) ja Nicolas Bespalov (8.koht). Vanemate poiste 60 m esikümnesse jõudis ka Karl Johannes Teearu (7.koht). Nooremate poiste kõrgushüppes saavutas Nicolas Bespalov I koha, Toomas Tüür 8.koht.

Pärnu Vanalinna Põhikooli võistkonna koosseisu kuulusid veel Katriin Ploompuu, Mari-Liis Liitmaa, Geira Lääne, Clayten Laaring, Marta Rannula, Leete Aija, Elli Soosaar.

Avavõistlust käis uudistamas ka ETV meeskond, kelle uudist ning intervjuud meie eduka sportlasega saab vaadata SIIT.