TV10 Olümpiastarti IV vabariiklik etapp

28.mail toimus Tallinna Kadrioru staadionil TV10 Olümpiastarti IV vabariiklik etapp.

Pärnu Vanalinna Põhikooli esindasid tüdrukute vanemad vanuseklassis Nete Marii Elming, Marta Rannula, Elle-Mai Hansen ja Laureen Kiviselg ning poiste vanemas vanuseklassis Magnus Palm ja Karl Johannes Teearu.

Nooremate poiste vanuseklassis Toomas Tüür, Tormi Pajusalu, Patrick Tomasson, Sebastian Värk, Aaron Kalamees ja Nicolas Bespalov. Nooremate tüdrukute vanuseklassis Priscilla Barbo, Mari-Liis Liitmaa ja Katriin Ploompuu.

Treener Mihkel Lembit.

Osalejad said end proovile panna nii kettaheites, palliviskes, kui ka 600m ja 1000m jooksudes.
Koolide arvestuses on I grupis Pärnu Vanalinna Põhikool 28 osaleja kooli seas 12 kohal ja pääsesime võistkondlikult edasi finaali!
Lapsed andsid endast parima ja olid ääretult tublid. Saavutati palju märkimisväärseid kohti.

Saavutused:

Nooremate poiste kettaheide: