Vanalinna kooli lipsuklubi liikmeks valiti lõpuklassi noormehed

2018 aasta sügisel panid Pärnu Vanalinna Põhikooli meestöötajad kokku ühe meesteklubi, mida omakorda kutsutakse lipsuklubiks. Sellesse  kuuluvad meie kooli meestöötajad. Klubilise tunneb ära selle järgi, et ta kannab pidulikel juhtudel tumesiniste ja bordoopunaste triipudega kikilipsu. Iga aasta valitakse lipsuklubi koosolekul 1-2 poissi, kes meestöötajate arvates võiks sellesse klubisse kuuluda.

Valituks osutuvad tavaliselt 9. klassi noormehed, kellega klubiliste arvates on meeldiv suhelda, kelle õppimine on korras, kes on kooli esindanud võistlustel või olümpiaadidel ja kelle käitumist võib teistele eeskujuks tuua.

See on ühele noormehele suur au, et ta nõnda meeste hulka valitakse. Noormehe kohustus on kooli pidulikel sündmustel kanda seda lipsu.

 

Esimesteks poisteks, kes osutusid valituks on

Dmitri Lazarski

Rasmus Kaupmees