Vanalinna kooli õpilaste ja LC Pärnu Strand minigolfiturniir

Vanalinna kooli õpilaste ja LC Pärnu Strand minigolfiturniir algas mängureeglitega tutvumisest. Kui reeglid kuulatud ja selged valis iga noormees endale lõviklubist paarilise. Kohtumise käigus tuli läbida 18 erineva raskusastmega minigolfirada. Võistlus oli pingeline ja meeleolukas. Kui punktid sai kokku liidetud selgusid parimad minigolfi mängijad. Õpilastest oli parim Kevin Saar ja meestest Jaak Verlin. Autasustamisel ootas kõiki õpilasi diplom ja klubipoolne kingitus.

Poisid olid vaimustuses asjalikest ja vahvatest lõviklubi meestest ning salamisi loodavad, et  kunagi veelkord saaks sellist ühisüritust korrata. Suur tänu LC Pärnu Strand klubile juba traditsiooniks saanud minigolfiturniiri korraldamise eest.