Vanalinna kooli videokonkurss PLAYBACK 2021

8.a klassi õpilaste Mia Marii ja Angela selle aasta loovtööks on  videovõistlusena
VANALINNA KOOLI VIDEOKONKURSS PLAYBACK 2021

ŽANRI SELGITUS
Playback ehk jäljenduskonkurss kujutab endast tuntud artisti(de) või muusikavideo matkimist/jäljendamist. Osaleja peab rõhuma eelkõige artistlikkusele, eesmärgiga tuua žürii ja publikuni võimalikult täpne koopia originaalesitusest/videost. Selleks valmistab iga osaleda sooviv esineja mõnda ansamblit või lauljat jäljendava muusikapala, reklaami või katkendi seriaalist ning teeb oma esinemisest video.
Etteaste pikkuseks on 1,5 – 3 minutit.
Edukaks esinemiseks on oluline esinejate välimus, püüdlikkus, meeldimine, samuti ka originaalsus.

Konkurss toimub kolmes vanuseastmes:
1.-3. klassid
4.-6. klassid
7.-9. klassid

Hea osaleja:

Kui olete oma esinemise välja mõelnud ja loo välja valinud, täida ära allpool olev küsitlus.  Seejärel jagame Teie gmailiga  kausta, kuhu saate oma videod postitada.

Lingi leiad SIIT.

Videoid ootame kuni 26. aprillini.
Võitjad valib välja žürii ja autasustamine toimub maikuus.

Leidlikke mõtteid ja mõnusat harjutamist!