Jõulusagin on koolimajas täies hoos! 🎄✨
Täna toimus meie kooli traditsiooniline 3. klasside jõululaat. Väikesed kauplejad olid äärmiselt tublid ning letid olid lookas heast ja paremast. 🍰🎁
Oli suur rõõm näha nii palju ettevõtlikkust ja kauplemisindu.
Täname südamest kõiki osalejaid ja lapsevanemaid panuse eest!