Näiteringid Väikesel Draamafestivalil!
🎭 Pärnu Vanalinna Põhikooli näiteringid käisid külas Lindil Väikesel Draamafestivalil! Etendasime kaks lavastust: "Punamütsike" ja "Poiss ja Tüdruk". Saime proovile panna oma näitlejaoskused ning nautida ka teiste truppide etteasteid. Oli üks äge ja inspireeriv päev!
Aitäh armsale Väikesele Draamafestivalile kutse ja sooja vastuvõtu eest – meil oli suur rõõm osaleda! 💛
