Isadepäeva tähistamine koolis oli tore elamus!
Aitäh kõigile isadele ja peredele, kes tulid meiega 6. novembril kooli hoovi isadepäeva tähistama! Õhtu oli täis erinevaid tegevusi nii suurtele kui väikestele – pimeda saabudes lõid taskulambid ja pealambid kooli ümbruses põneva õhkkonna. 🌌
🍪 Eriline tänu hoolekogule ning kohviku toetajatele! Teie maitsvad suupisted ja annetused aitasid muuta õhtu veelgi soojemaks. Kohvikus kogutud tulu suunatakse kooli laste toetuseks.
Aitäh kõigile, kes üritusel osalesid ja aitasid luua meeldejääva õhtu! 🙏
Täname lapsevanemaid aktiivse osaluse ja panuse eest! ❤
📷Isadepäeva fotogalerii: