9-ndike viimane koolikell

Kallid 9. klassi lõpetajad,

Tänasega on kõlanud selle aasta viimane koolikell. Kuigi see kell helises viimast korda, jääb selle kaja veel pikaks ajaks teie kõrvadesse.

Meie armsad 1. klassi lapsed saatsid teid teele oma südamliku lauluga, mis andis edasi noorema põlvkonna siirad head soovid. Direktor jagas teile tarku õpetussõnu, mida tasub eluteel meeles pidada ja ellu rakendada. Astusite viimast korda koos tegutsedes lavale. 8. klasside poolt korraldatud proovikivid läbisite mängleva kergusega, tõestades taas, kui tugevad ja ühtsed te olete. Pärast ametlikku osa saite koos lustida ja tähistada seda erilist päeva.

Teie õpetajad saadavad teid teele parimate soovidega, olles kindlad, et olete valmis uuteks väljakutseteks ja seiklusteks. Jätkake sama entusiasmiga, millega olete siiani kõik raskused ületanud, ning ärge unustage, et teadmised ja kogemused, mida siit kaasa võtsite, on väärtuslikud kaaslased kogu eluks.

Palju õnne ja edu eksmaiteks teile kõigile!

Fotogalerii meeleolukast viimase koolikella aktusest leiad SIIT.