Sulgpalli ja akrobaatika võistlused

16.12 toimusid Pärnu Spordihallis Pärnumaa koolide vahelised sulgpallivõistlused, kus Vanalinna kooli õpilane Eleonora Palm 6b klassist saavutas oma vanusegrupis 1.koha. Eleonora treener on Anneli Kõrge.
Samal võistlusel osales esmakordselt ka 6b klassi õpilane Isabell Eelmäe, kes sai 2 võitu ning 3 kaotust.

16.12 toimusid Pärnu Spordihallis Pärnumaa ja Pärnu linna koolide vahelised akrobaatikavõistlused. Hinnati akrobaatikakava ja harkhüpet üle kitse. Meie kooli 9a klassi õpilane Lisandra Kaarma saavutas 9.klasside tüdrukute seas linna koolide arvestuses ning absoluutarvestuses 1.koha! Lisandra  on varasemlt käinud võimlemistrennis, kus tema treener oli Reet Parind. Juhendaja Piret Aas.

Akrobaatika võistlusel osales veel 5.klasside arvestuses Elisabeth Veenpere 5a, Aliis Liidia Mäesoo 5a ja Mia Malin Näär 5a. Juhendas Piret Aas.

Palju õnne!