Bioloogia olümpiaad

27. märtsil toimus põhikooli bioloogia piirkonna olümpiaad. Meie koolist osales viis 7. klassi õpilast, viis 8. klassi õpilast ning viis 9. klassi õpilast. 8.b klassi õpilane Leete Aija saavutas Pärnus 8. klasside õpilaste hulgas 6. koha ning teda tunnustatakse Hea Ainetundja tiitliga.
Bioloogia olümpiaadiks valmistumine ja õppematerjalide läbi töötamine algas juba sügisel.

Osaleda soovijaid oli palju ning tugevaimate välja selgitamiseks toimus jaanuaris koolivoor, kus selgusid piirkonnavoorus osalejad. Juba siis kajastasid Leete tulemused motiveeritud õppimist ning sihikindlust. Jääme lootma, et Leete tulemus inspireerib teda ja ta klassikaaslasi ka edaspidi loodusainete olümpiaadidel osalema.

Leete juhendaja on Ele Jaanimägi.

Palju õnne!