Digiõhtu Vanalinna koolis

Pärnu Vanalinna Põhikool korraldas 01.04 õhtupoolikul juba teise Digiõhtu, et jagada huvlistega oma kogemusi nutiseadmete kasutamisel.
Toimusid töötoad http://bit.ly/1Gev6uH, kus huvilistel oli võimalik tutvuda sellega, kuidas kasutatakse Vanalinna kooli ainetundides digivahendeid õppimisel, kordamisel ja õpitu kinnistamisel. 24 meie kooli õpetajat tutvustasid oma ainetundides enam kasutust leidnud nutirakendusi ja õpikeskkondi, mis oskuslikul kasutamisel on õpilasi arendavad. Abilistena olid kaasatud ka mõned 9. klasside õpilased. Töötubades said osalejad ise reaalselt õppimisprotsessis osaleda ja erinevaid digivahendeid ja õpikeskkondi katsetada.
Lastehoid
Töötubadega samal ajal oli korraldatud ka lastehoid, kus õpilasesinduse ja Tuvaliselt Internetis õpilasmeeskonna liikmed tutvustasid lastele internetis käitumise reegleid ja vaatasid koos internetiohutuse teemalisi animafilme.
Töötubadest võttis osa 86 huvilist, kellest enamiku moodustasid Pärnu linna ja maakonna koolide õpetajad. Olid ka mõned lapsevanemad.
Digiõhtu töötubade materjalid on osalenute tarbeks koondatud kokku http://goo.gl/wo4E12
Digiõhtul osalejate tagaside  http://bit.ly/1y75Mo3  oli positiivne ja julgustav ning kindlasti ei jää see viimaseks.
Aitäh osalejatele! Korraldajatele  jäi jagamisrõõm 🙂
Pildigalerii digiõhtust asub  http://on.fb.me/1MT0F13