Elamusmäng Raeküla metsas

Teisipäeval, 13.09, osalesid meie kooli 4. a ja 4. b klasside 6 õpilast ülelinnalisel 4. klasside Elamusmängul Raeküla metsas.

Elamusmängud on ühed isevärki tegevused, mis võimaldavad lastel üksteisega suhelda, teha koostööd ja tõsta oma enesehinnangut värskes õhus ühiselt tegutsedes. Elamusmängude päeva võib nimetada ka õppeainete lõimumise päevaks, sest mängu käigus saavad lapsed rakendada koolitundides omandatud teadmisi, õpivad ennast ja kaaslasi paremini tundma. Mängud eeldavad kõikidelt osalistelt võrdset osavõttu ja panust, aga ka kaaslaste usaldamist.

Võidavad kõik, kes osalevad meeskonnatöös. Tegevuste juures polnud oluline kiirus, vaid mõtlemine ja koostöö, nii mõnigi võis tõdeda, et liigne kiirustamine ei aita.

Oli toredaid elamusi täis päev!

Pildigaleriid sündmusest näed SIIT.