Emakeelenädalal

14.märts oli emakeelepäev.

Selle tähistamiseks plaanis sotsiaalainete ühendus kogu nädala, 11.-15. märtsini ühiskonna- ja emakeelenädalaks.

Ajalooklassis said õpilased end proovile panna Eesti hümni sõnade tundmises ja osaleda viktoriinis, mis koosnes eestlastele oluliste hoonete ja inimeste piltidest, mille alt pidi leidma isikule tegevusala või hoonele tema otstarbe.

Eesti keele klassides sai kuulata-vaadata õpilastöödest kokku pandud tervitusvideot, mille sisuks eesti keele ülistamine. V-IX klassi õpilased kirjutasid etteütlust, õpetajad parandasid töölehelt vigaselt kirjutatud lauseid.

Algklassid võtsid osa ülelinnalisest emakeelepäevale pühendatud kirjutiste võistlusest. Alumise korruse teleriekraanilt sai vaadata 3. klassi õpilaste koostatud veebipõhiseid kirjanikke tutvustavaid plakateid, II korruse koridori seinalt aga näitust, mis oli kokku pandud 7. klasside õpilaste töödest.

Parimad õigekirjatundjad:

5.a – Mariliis Aasmaa