Lõppes rahvusvahelise projekti “DigiYouth – Student Startup Programme for Schools” 1. lend

Eile lõpetas rahvusvahelise projekti “DigiYouth – Student Startup Programme for Schools” 1. lend, kes esitles oma tooteid rahvusvahelisele žüriile.
Meie koolist esitles oma loodud ettevõtteid ja tooteid kümme ettevõtlikku 9. klassi õpilast.
Selle 1,5-aasta jooksul on läbi tehtud oma Start-up ettevõtte loomisprotsess, saadud kogemusi rahvusvahelise meeskonna loomises ja töös hoidmises, rahvusvahelises kommunikatsioonis, prototüüpimises, turunduses, ajaplaneerimises ja pingetaluvuses. Kogemus, mis jääb saatma kogu elu!

Täname DigiYouth – Student Startup Programme for Schools programmi ellukutsujat, Tartu Ülikooli haridusuuenduskeskust pakutud võimaluste eest!