Miniteatrite päeval esines õpetaja Tiiu kaks näitetruppi

Igal kevadel saavad lapsed oma näitleringides õpitud näidendeid lisaks koolilavale esitada ka Pärnu Miniteatrite päeval Nooruse majas. See on noortele näitlejatele tore väljakutse ja kogemus ennast proovile panna.

Alglasside õpilastel tegutseb kaks näiteringi: 2.klasssid tõid lavale Krista Kumbergi “Hüljatud nukud” ja 3.-4. klasside trupp Andrus Kivirähu “Hiired pööningul”.
Minteatrite festivalil valiti truppide säravamad näitlejad. Nendeks osutusid Gerda Tammik 2.a ja Reti Tross 3.a klassist.

Kogu festivali noorema vanuseastme parimaks tüdruk-näitlejaks valiti Laura Kangur 3.a klassist, kes oma rolli ja kostüümi tõugust-liblikani täiesti ise välja mõtles ja lahendas. Laura on parima näitleja tiitli igati välja teeninud ja oleme tema üle uhked.

Miniteatrite festival on tore elamus ja enda proovile panemise võimalus kõikidele noortele näitlejatele, kes unistavad kunagi päris näitlejateks saada.

Mõtteid jagas näiteringide juhendaja Tiiu Maide

Vaata pilte siit

Pärnu Miniteatrite päeval Nooruse majas esitasid 2.klasssi näiteringi õpilased Krista Kumbergi näitemängu “Hüljatud nukud”. Õpilasi juhendas õpetaja Tiiu Maide.

Pildistas Ago Tammik

Vaata pilte siit