Nädalainfo 25.02-01.03

25.veebruaril, kell 14.30 tutvuvad 9.klasside õpilased õppimisvõimalustega Ülejõe Gümnaasiumis. Kohtumise pilte vaata siit

27.veebruaril, kell 8.30-10.05 projekti “Kaitse end ja aita teist”  loeng esmaabist 6.a klassile. Koolitaja on Pärnu Punasest Ristist – Hiie Lainela

“Tagasi kooli” on kodanikualgatus, mille eesmärk on tugevdada Eesti koolide ja ülejäänud ühiskonna koostööd. Külalisõpetajate tunnid vahendavad õpilastele praktilisi teadmisi ja kogemusi erinevatest eluvaldkondadest, aidates kaasa hariduse mitmekesistumisele. “Tagasi kooli” algatuse raames andis külalisõpetajana 2.a klassile tundi Margit-Marit Raudsepp Pärnu Päästeametist.

28.veebruaril külastavad lõpuklasside õpilased Pärnu Kutsehariduskeskust. Koguneme Kutsehariduskeskuse juurde kell 13.45. Õpilased viiakse tutvuma järgmiste ettevõtetega: elektroonikast ja infotehnoloogiast huvitatud õpilasi Oshino Electronics OÜs, metallitöötlemisest ja masinaehitusest huvitatuid Lasertool OÜs ning puidutöötlemisest huvitatuid Skano Grupp ASs (endine Viisnurk). Majutuse- ja toitlustusvaldkonnaga tutvumiseks külastatakse Strand SPA & Konverentsihotelli. Ajakava on järgmine: 13.45 on bussid Pärnumaa Kutsehariduskeskuse juures. 14.00-15.00 ettevõtete külastus 15.30-16.30 õppimisvõimaluste tutvustamine PKHKs Õppimisvõimalusi tutvustavad vastava valdkonna õpetajad.

1.märtsil märtsil sõidab 9.a klass lõpuekskursioonile Londonisse

1.märtsil toimub ülelinnaline üritus “ETTEVÕTLIK III KOOLIVEERAND”
Pildid üritusest

Eelmine