ÕPILASTE SAAVUTUSED

2.-4. kl. Nutivõistlusel saavutas kooli võistkond II koha. Võistkonda kuulusid: Lumisalu, Loore 4.b, Laiv, Raimond 4.a, Petrov, Maksim 3.b, Raev, Theo 3.a, Seppel, Otto 2.a, Kurg, Kaisa-Maria 2.b. Juhendajad: Marje Vaan, Anne Kaare ja Piret Preimann.
NutiMati matemaatikas saavutas:
1.b klassi õpilane Gregor Lääne Lääne-Eesti piirkonnas 3. ja vabariigis 16.koha. Õpetaja Tiiu Maide.
3.a klassi õpilane Marta Kirsipuu Lääne-Eesti piirkonnas 7. ja vabariigis 33.koht. Õpetaja Kadi Rinaldo.
5.b klassi õpilane Alice Tacy Tahker saavutas Lääne-Eesti piirkonnas 12.koha. Õpetaja Pirgit Saar.
NutiMati matemaatika (rahvasport) A-grupis saavutas
1.b klassi õpilane Chris Thor Tahker vabariigis 5.koha. Õpetaja Tiiu Maide. 3.a klassi õpilane Elise-Marleen Eek saavutas vabariigis 3.koha. Õpetaja Kadi Rinaldo.
NutiMati matemaatika (rahvasport) B-grupis saavutas
3.a klassi õpilane Aron Oja vabariigis 3.koha.Õpetaja Kadi Rinaldo.
Õpetajate kategoorias saavutas NutiMati matemaatika võistlusel õpetaja Klaarika Prii Lääne-Eesti piirkonnas 5. ja vabariigis 18.koha.

Inglise keele olümpiaadil saavutas 6.a klassi õpilane Silver Slinko 3.koha. Õpetaja Kriste Talving.
Astronoomiaviktoriinil Pulsar saavutas Martin Mägi (5.kl) 1.koha, Anita Sermandi (5.kl) 2.koha, Erleen Vits (5.kl) 3.koha, Cristi Riimand (7.kl) 3.koha, Alex Tihhonov (8.kl) 1.koha, Ako Aasa (8.kl) 2.koha, Jevgeni Lazarski (8.kl) 3.koha, Rannar Randmäe (9.kl) 1.koha, Endel Tammiksaar (9.kl) 2.koha ja Sander Luist (9.kl) 3.koha.
PALJU; PALJU ÕNNE!