Meie kool kasutab eKooli.

eKooli kasutusvõimalus tuleb igal soovijal endale ise luua. Kasutusõiguse taotlemise eelduseks on isikliku e-maili aadressi olemasolu. Kui varasemast ajast on eKooli kasutajanimi juba olemas, saab liitumise mitmed sammud vahele jätta ning alustada alltoodud juhendi 6. punktist. Ülejäänutel tuleb isikliku meiliaadressi olemasolul talitada järgmiselt:

1. Minna eKooli isikliku konto registreerimise lehele.

Klõpsata eKooli avalehel (https://ee.ekool.eu) leiduvat nuppu LIITU SIIN. , avanenud lehelt leida isikliku kasutajakonto (tasuta) loomise võimalus ning klõpsata nupule REGISTREERU.

2. Registreerida eKooli isiklik kasutajakonto.

  • Sisestada oma ees- ja perekonnanimi;
  • sisestada kaks korda oma e-maili aadress;
  • lugeda läbi eKooli privaatsuspoliitika ja kasutamise tingimused (nendega nõustumisel lisada vastava rea ees olevasse kasti linnuke) ning vajutada nuppu REGISTREERU.

3. Kontrollida 24 tunni jooksul oma meilipostkasti. Sinna tulevad edasised juhised konto aktiveerimiseks.

4. Klõpsata saadud meilis olevale aktiveerimislingile AKTIVEERI.

5. Sisestada avanenud aknas parool. Parooli tingimused on kõrval kirjas! Korrata parooli ning vajutada SALVESTA.

6. Siseneda eKooli. Siseneda saab parooliga (parooliga sisenemisel on kasutajanimeks e-maili aadress), ID-kaardiga või pankade kaudu.

7. Korrastada oma andmed eKooli andmebaasis. Selleks vajutada lingile MUUDA. Lapsevanemal lisada ka oma lapsed. Ilma laste lisamiseta pole võimalik nende õppetööd eKoolis jälgida! Vajutada SALVESTA.

8. Liituda Pärnu Vanalinna Põhikooliga. Selleks klõpsata lingile KOOLID, tippida avanenud aknasse Pärnu Vanalinna Põhikool ja vajutada OTSI. Klõpsata avanenud lingile PÄRNU VANALINNA PÕHIKOOL ja seejärel lingile LIITU SELLE KOOLIGA.

Teha oma staatusele (õpilane või lapsevanem) vastavad valikud, nõustuda isikuandmete edastamisega ning klõpsata taotluse ärasaatmiseks vajalikku nuppu SAADA TAOTLUS.

9. Oodata taotluse rahuldamist eKooli administraatori poolt. Nii taotluse rahuldamise kui keeldumise korral saadetakse vastavasisuline e-mail.

Kui taotlus rahuldatud, saabki eKooli võimalusi kasutama hakata.

eKooli kasutamisel tekkinud probleemide korral pöörduge kooli infotehnoloogi Väino Tuisu poole. vaino@parnu.ee

Abi:
Korduvad küsimused
eKooli Wiki