“Õppimine seob põlvkondi”

19. oktoobri pealelõunasel ajal oli Pärnu Vanalinna Põhikooli asja neil lapsevanematel ja vanavanematel, kellele pakkusid huvi moodsa maailma õppimismeetodid.
Õpetamine toimus täiesti mitteootuspäraselt – mitte „vanemalt-nooremale“ vaid hoopis „nooremalt-vanemale“ viisil.
Toimusid töötoad, kus õpilased demonstreerisid kooli õppetöös kasutatavaid nutirakendusi. Huvilised said proovida programmeerimist, lõbustada ennast liitreaalsuse võimalusi proovides, kontrollida oma geograafia ja matemaatika alaseid teadmisi, uurida inimese anatoomiat läbi 3D rakenduse.
Noored juhendajad võtsid oma ülesannet täie tõsidusega, olid asjalikud ja konkreetsed. Nii mõnigi lapsevanem lubas lapsega enam mitte riielda „telefonis istumise“ pärast kuna ka „telefonis istumine“ võib tähendada koolitööde tegemist.
Töötoad toimusid Täiskasvanud Õppija Nädala raames, mille kandev idee käesoleval aastal on „Õppimine seob põlvkondi“.

Vaata pildigaleriid siit