Pärnumaa koolinoorte MV sisekergejõustikus U14 ja U16 vanusele

Reedel 13.01.2023 toimusid Pärnu kergejõustikuhallis Pärnumaa koolinoorte MV sisekergejõustikus U14 ja U16 vanusele.

Meie kooli võistkond oli nendel võistlustel väga edukas. Parimad tulemused on järgmised:

Naomi Toomenurm: I koht kõrgushüpe U16T arvestuses; I koht 600m jooks U16T arvestuses;

Pricilla Barbo: II koht 600m jooks U14T arvestuses; III koht kaugushüpe U14T arvestuses;

Karl Johannes Teearu:  III koht 60m jooks U14P arvestuses;

Tormi Pajusalu: III koht kõrgushüpe U14P arvestuses;

Patric Tomasson: II koht kuulitõuge U14P arvestuses;

Pärnu Vanalinna Põhikooli võistkonnaga olid võistlemas Priscilla Barbo (treener Reili Kaljund), Naomi Toomenurme (treener Romet Mihkels), Mari-Liis Liitmaa (treener Reili Kaljund).  Katriin Ploompuu (treener Mihkel Lembit), Toomas Tüür (treener Mihkel Lembit), Nicolas Bespalov (treener Mihkel Lembit). Karl Johannes Teearu (treener Romet Mihkels), Nora Agathe Tuulemäe, Luise-Riin Liiber, Victoria Vaisma, Elisabeth Veenpere, Olivia Moorits, Elle-Mai Hansen, Patric Tomasson, Tormi Pajusalu, Sebastian Värk, Dominik Usmanov.

Õpilasi juhendasid kohapeal treenerid ja õpetaja Piret Aas.

Palju õnne!