Playback 2023 fotogalerii

22.märtsil toimus koolimaja aulas playback show. Sellest muusikavideote jäljendamise üritusest on saanud traditsioon, mida väga oodatakse.

Klassid pidid playback showks ette valmistama 3-minutilised etteasted, kus jäljendati erinevaid staare ja nende etteasteid.  Kõik esinejad olid vaeva näinud mitmesuguste kostüümide ja rekvisiitidega, sest need andsid esitusele palju juurde. Lauluvalikus oli kuulda nii uuemat kui ka vanemat muusikat ning ei puudunud ka komöödiaetteasted, mis kõigile tuntud ja löövad laineid.

Ürituse züriil, kuhu kuulusid õpilasesinduse liikmed Laura, Carmen, Marie Heleen ning õpetajad Piia Kajando ja Tiia Aru,  oli väga väga raske kõikide nii vahvate esinemiste seast leida parimaid. Nagu autasustamisel zürii ka välja tõi – võitsid kõik osalejad!

Sel aastal andis žürii välja parimateks etteastetaks olid 1.-4.klasside arvestuses 4.a koosseisus Ruuben, Elias, Emma, Elli, Elizabeth, Adriana, Angelina, Melany, Anett, Kertu ning 5.-9.klasside arvestuses 7.a ja 7.b klasside ühine meeskond koosseisus Anngret, Leete, Hella Lee, Daniel, Adele, Mia, Marten, Rayan. Nemad võitsid ka publiku südame ning said publiku preemia tunnustuse.

Auhindu ja preemiaid jagus paljudele ning kõik võistlejad said osalemise eest tänukirja ja maiused.

Playback show annab õpilastele hea võimaluse näidata enda oskusi ning üllatada õpetajaid ja kaasõpilasi. Klassiga koos tegemise rõõm on alati suur ja seda võib näha iga esineja silmist.

Fotogaleriid meeleolukast sündmusest näed SIIT.

Täname esinejaid, publikut, kõiki suuri toetajad kelle abil etteasted sündisid!