Rahvusvaheline lasteraamatupäev

Kolmapäeval, 2. aprillil  tähistasime kooli saalis Rahvusvahelist lasteraamatupäeva traditsiooniliseks saanud algklasside raamatutegelaste karnevaliga.

Õpilased olid ennast kostümeerinud  Pipideks, Sipsikuteks, Saabastega kassideks, printsideks, printsessideks, Spider-Maniks, Harry Potteriks jt oma lemmikraamatute kangelasteks. Lisaks enda kostümeerimisele, õpilased tutvustasid  oma tegelaskuju ja rääkisid millisest raamatust nad on. Õpilasesinduse liikmed Kätriin ja Laura esinesid muinasjuttudega „Punamütsike“ ning „Kaunitar ja koletis“, pakkusid osalejatele lahkelt kommi ja kõik klassid said autasuks raamatu ning tänukirja.

Pärast etteasteid tantsiti ja mängiti ringmänge. Suur aitäh karnevali kordamineku eest  algklasside õpetajatele, õpilasesinduse liikmetele ning loomulikult suurepärastele esinejatel.

Angela Mölder

Pilte üritusest vaata siit