Robopäev 31.10. 2018 Mai koolis

Oktoobrikuu viimasel päeval sai Pärnus teoks väga põnev ettevõtmine. Selleks oli  Robopäev 2018. Sellest üritusest said osa võtta kõik Pärnumaa 3. klasside õpilased ja lisaks veel külalisõpilased Läänemaa kolmest koolist. Kokku tegutses sel päeval Mai koolis 530 3.klasside õpilast. Iga laps sai osaleda kolmes põnevas töötoas, mille juhendajateks olid enamasti vanemate klasside õpilased ja ka mõned arvutiõpetajad või haridustehnoloogid.

Ürituse eestvedajateks olid Pärnu haridustehnoloogid Diana Veskimägi eestvedamisel.

Meie Pärnu Vanalinna koolist osales õppijatena 78 3. klasside õpilast ja juhendajatena õpilasi 4.a ja 6.a klassidest koos õpetajatega.

Suur tänu eestvedajale Dianale, sest üritus oli megalahe ja laste silmad särasid 200%.

Tore oli tõdeda ka seda, et oleme ilmselt oma koolis digipädevuste ja ka interneti turvalisusega igapäevaselt palju tegelenud, sest Kahoot viktoriinis saavutasid meie kooli lapsed 260 osaleja seas 1.,3., 4, ja 5. koha =)

Peale laste õppepäeva said õpetajad Tuuli Koitjärve koolitusel õppida veel Progeäppide kasutamist.

 

Lapsed ütlesid: “Ootame järgmist Robopäeva, nii lahe oli!”

Vaata pildigaleriid siit