SAAVUTUSED SPORDIS

Pärnu linna koolinoorte murdmaajooksul saavutasid meie kooli õpilased auhinnalisi kohti: Tair Usmanov 3.kl. II koha, Naomi Toomenurm 3.kl. I koha, Matthias Limberg 4.kl. III koha, Killu Lembit 4.kl. II koha ja Egle-Eliise Kurg 4.kl. III koha. Õpetajad Anne Kaare, Janar Jermakov ja Ludmilla Vaik. Palju õnne!

Pendelteatejooksul saavutasid 4.klassid II koha. Võistkonda kuulusid: Kevin Kristofer Lainela, Aron Joa, Aron Martin, Tanel Karma, Hendrik Alberg, Siim Feofanov, Mattias Limberg, Aleks Aron Kose, Gregori Kuusik, Epp Kirsipuu, Eliise Marleen Eek, Maria Eilonen, Melissa Mustakivi, Killu Krass, Egle-Eliise Kurg, Lundra Kleina, Delis Tomasson, õpetajad Rein Semenov, Janar Jermakov ja Ludmilla Vaik. Palju õnne!